Kňazi vo farnosti

farský administrátor: PaedDr. Róbert Slotka, PhD.
narodený 16.7.1971, Ružomberok
ordinovaný 21.6.1997, Spišská Kapitula
1.7.1997 – 31.8.1999 kaplán, Poprad
1.9.1999 – 31.8.2000 kaplán, Levoča
1.9.2000 – 31.8.2003 katechéta a duchovný správca, Gymnázium sv. Františka Assiského, Levoča
1.9.2003 – 9.7.2013 kaplán, Univerzitné pastoračné centrum Jána Vojtaššáka, Ružomberok
10.7.2013 – 30.6.2021 duchovný správa Univerzitného pastoračného centra Jána Vojtaššáka a rektor Kostola sv. Rodiny, Ružomberok
1.7.2021 farský administrátor Oravská Polhora

 

 

kaplán: Mgr. Ján Grivalský
narodený 25. 8. 1985
ordinovaný 19. 6. 2010 v Spišskej Kapitule
19.6.2010 kaplán v Tvrdošíne
1.7.2011 kaplán v Ľubici
1.7.2016 kaplán v Spišskom Podhradí
10.7.2018 kaplán v Kňažej
9.7.2019 kaplán v Spišskej Belej
1.7.2020 kaplán v Oravskej Polhore

 

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.