Ľudové misie vo farnosti Oravská Polhora
Ľudové misie vo farnosti Oravská Polhora

Ľudové misie vo farnosti Oravská Polhora

“Ženích prichádza, vyjdite mu v ústrety!”   
Mt 25,6  Práve v duchu týchto slov sa nesú ľudové misie vo farnosti  Božského Srdca Ježišovho. Tieto ľudové misie prebiehajú pod vedením pátra Michala Zamkovského v dňoch od 11. 11. 2023 do 19.11. 2023.
Znovu po jedenástich rokoch je tu čas, aby sa duchovne obnovilo naše farské spoločenstvo. V prvom príhovore pri otváracej sv. omši nám páter Zamkovský pripomenul, že sú to dni, počas ktorých môžeme nabrať oleja do lampy, aby sme išli Ženíchovi v ústrety.
 Pátri misionári počas misií pamätajú na všetkých, tak mladých, deti, manželov ako aj chorých a nevládnych.
Veríme, že i tento čas napomôže všetkých k čo najväčšiemu zjednoteniu s Kristom.