Národný týždeň manželstva vo farnosti

Aj naša farnosť sa zapája do celospoločenskej akcie na podporu hodnoty manželstva. Preto miestne manželské páry pripravili iniciatívu, ktorá môže byť peknou príležitosťou ako posilniť manželstvá v našej farnosti: v pondelok – modlitbový večer (modlitba sv. ruženca pred večernou sv. omšou), v utorok – romantický večer (príprava večere, pozrieť si svadobný album), v stredu – športové popoludnie (pozvite svoju polovičku na prechádzku, bežky a zdokumentujte svoje rande, foto pošlite na mail: op.rande2022@gmail.com, fotky zaradíme do zlosovania o 5 skvelých cien, ktoré prebehne po nedeľnej sv. omši 20.02.2022 o 9:30), vo štvrtok – duchovný večer (adorácia po večernej sv. omši), v piatok – filmový večer (spoločne si pozrieť film – tipy filmov sú na plagáte), v sobotu – deň pre seba (tipy výletov sú na plagáte), v nedeľu – slávnostné predpoludnie (pri sv. omši o 9:30 a 11:00 obnovenie manželských sľubov). Veľmi povzbudzujem manželov, aby prevzali iniciatívu v tomto týždni.

NTM 2022