Miništrantský futbalový turnaj

V sobotu 21. septembra 2013 sa v Or. Polhore, Rabči a Sihelnom konal Miništrantský futbalový turnaj o pohár dekanov.  Stretlo sa 25 tímov v dvoch kategóriách, čo je okolo 250 miništrantov zo Zákamenského a Námestovského dekanátu. Naši miništranti vyhrali v kategórii starších 3. miesto, keď v semifinále prehrali s Námestovom, ktoré vyhralo toho roku a prevzalo na rok putovný pohár práve od našich miništrantov z Oravskej Polhory. Naší mladší miništranti skončili na peknom 5. mieste. Nechýbal ani super guľáš a kofola… 😀 Poháre a ceny nám odovzdal otec biskup Štefan Sečka. Ďakujeme všetkým organizátorom a štedrým sponzorom.