Schola cantorum v našej farnosti

Pri príležitosti vydania nového CD sa Schola cantorum – speváci bohoslovci z kňazského seminára biskupa Jána Vojtaššáka v Spišskej Kapitule, rozhodli poďakovať svojim sponzorom a prezentovať svoju tvorbu i v našej farnosti. Vypočuli sme si ich 7.4.2013 pri sv. omši o 10.00 hod, ktorú celebroval Dušan Škrabek, vicerektor kňazského seminára a Schola cantorum doprevádzala spevom svätú omšu. Na záver nasledoval koncert, kde sme si mohli vypočuť okrem iného aj staré gregoriánske skladby v podaní našich bohoslovcov.

Všetkým srdečne ďakujeme za duchovné bohatstvo, ktorým nám skrášlili nedeľu Božieho milosrdenstva.