Vysielanie Dobrej noviny 2O11
Vysielanie Dobrej noviny 2O11

Vysielanie Dobrej noviny 2O11

V sobotu 10.12.2011 sa v 13-tich mestách na celom Slovensku konali sv. omše spojené s vysielaním koledníkov DOBREJ NOVINY. 40 detí a animátorov z našej farnosti sa spolu s ostatnými deťmi z Oravy a Liptova zúčastnili tejto akcie v Tvrdošíne. Generálny vikár – prof. Anton Tyrol svojimi slovami povzbudil a požehnal deti, ktoré budú do našich rodín prinášať radostnú zvesť a tým podporia chudobné africké krajiny.Po sv. omši mali deti v cirkevnej škole pripravené tvorivé dielne, kde si s trochou šikovnosti mohli zhotoviť vianočné ozdoby.

Veríme, že posolstvo, ktoré im bolo odovzdané s radosťou prinesú do našich domácností.

[nggallery id=26]

One comment

  1. jagnesakova.maria

    už máme výsledky tohtoročného koledovania DOBREJ NOVINY vo farnosti ORAVSKÁ POLHORA: 49 detí pod vedením 14 animátorov navštívilo počas dnešného dňa 125 rodín. Projekty rozvojových krajín podporíme sumou 2820,19 eur,
    1753,6 Sk (58,2eur), 121 KČ; 6,60 PLN; 5 libvier, 340 rubľov
    ..súčasne vyjadrujem vďaku všetkým, ktorí sa do tejto akcie zapojili a akýkoľvek spôsobom prispeli k jej uskutočneniu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.