Chlapci z Komunity Cenacolo
Chlapci z Komunity Cenacolo

Chlapci z Komunity Cenacolo

    V stredu 7. decembra 2011 navštívili našu farnosť chlapci z Komunity Cenacolo spolu s kaplánom Branislavom Kožuchom. Svojim osobným svedectvom a krátkym divadlom sa podelili s nami o to, čo Boh urobil v ich živote a ako ho dnes vnímajú. Ďakujeme im za svedectvom o svojom ťažkom duchovnom zápase so závislosťou a so sebou samým. Boli povzbudením pre nás všetkých, aby sme aj my mysleli nielen v modlitbách, ale aj v praktických skutkoch lásky na tých, ktorí to potrebujú i v našej farnosti.
    Prajeme im veľa síl a radosti v ich ďalšom živote s Kristom.

[nggallery id=25]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.