Relikvie blahoslavenej sestry Zdenky
Relikvie blahoslavenej sestry Zdenky

Relikvie blahoslavenej sestry Zdenky

V nedeľu 23.10.2011 pri sv omši o 10,00 hod,  darovali Milosrdné sestry Svätého kríža našej farnosti relikviu blahoslavenej sestry Zdenky. Relikviu nám odovzdala provinciálna predstavená Sr. Benjamína Novotná.  Po sv. omši nám krátkou akadémiu priblížili život sestry Zdenky a na záver programu sme si uctili relikviu bl. Zdenky.

Ďakujeme Milosrdným sestrám Svätého kríža za tento vzácny dar a prosíme blahoslavenú sestru Zdenku, aby nám svojím orodovaním vyprosila milosti potrebné pre väčšiu lásku a ochotu služby v našej farnosti.

Blahoslavená Zdenka, oroduj za nás!

[nggallery id=22]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.