Katarínska zábava

“Radujte sa v Pánovi”. Katarínska zábava na fare túto sobotu 17.11. 2012 naplnila svoje heslo. Už o 16:30 hod. sme otvorili zábavu zábavným divadlom, pokračovali sme ERKO tancami, rôznymi súťažami, nechýbalo ani čosi pod zub, aby bolo čo vyskákať. Aj sme  si pripomenuli, že “žijeme len raz…”

Ďakujeme všetkým dievčatám, ktoré sa zabávali, ktorí sa o nás starali a ktoré to všetko pripravili.
Párek fotečiek. 😀

[nggallery id=59]

Jedna myšlienka na “Katarínska zábava

  1. pekne fotky…a aj mila nova aktivita na advent pre deti s tymi nalepkami, len sa chcem spytat, ci bude mozne ziskat nalepky aj na sv. omsiach u pana farara vetrika na hornom konci…deti z horneho konca by vam boli istotne vdacne…dakujeme…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.