Kňazi ktorí tu pôsobili

farár:
Mgr. Milan Holík: 2005 – 2012 farár v Oravskej Polhore
Mgr. Štefan Rozmus: 1994 – 2005 farár v Oravskej Polhore

kapláni:
Mgr. Lukáš Stolárik: 2015-2017 kaplán v Oravskej Polhore
Mgr. Ján Piatak: 2014-2015 kaplán v Oravskej Polhore
Mgr. Martin Taraj: 2011-2014 kaplán v Oravskej Polhore
Mgr. Peter Zimmermann: 2009-2011 kaplán v Oravskej Polhore
Mgr. Dušan Seman: 2008-2009 kaplán v Oravskej Polhore
Mgr. Peter Sakmár: 2006-2008 kaplán v Oravskej Polhore
Mgr. Marcel Forgáč: 2005-2006 kaplán v Oravskej Polhore
Mgr. Peter Molek: 2004-2005 kaplán v Oravskej Polhore
Mgr. Slavomír Dlugoš: 2003-2004 kaplán v Oravskej Polhore

Výpomocný duchovný:
Mgr. Rudolf Vetrík
vetrik-150x150narodený: 27. 7. 1951
ordinovaný: 6. 6. 1976
01.08.1976 kaplán v Liptovských Sliačoch
01.02.1978 farský administrátor v Liskovej
01.03.1986 farský administrátor v Novoti
01.06.1997 farár v Spišskej Belej
01.07.2000 farár v Oravskom Podzámku
01.07.2006 farár vo Vyšných Ružbachoch
01.07.2007 farár v Liptovskej Tepličke
01.11.2010 výpomocný duchovný Oravská Polhora
24.11.2018 ako 68-ročný odišiel do večnosti.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.