Birmovanci

Morálka kliknúť a stiahne sa
Vierouka kliknúť a stiahne sa
Sviatosti kliknúť a stiahne sa

Rok 2019/2020

———————————————

1.skupina J. Ďubek
1. Olívia Adamčíková
2. Filip Bandík
3. Aneta Božeňáková
4. Simona Brandysová
5. Marek Juritka
6. Martin Laštík
7. Benjamín Mačinec
8. Filip  Masničák
9. Samuel Metes
10. Martina Pienčáková
11. Bibiana Pitáková
12. Tímea Pitáková
13.  Tadeáš Rentka
14. Aneta Skrucoňáková

———————————————

2.skupina M. Košútová
1. Štefan Balek
2.  Tereza Cubinková
3. Ľudmila Ďubašáková
4. Anton Fidrik
5. Karin Katreníková
6.  Vanesa Kutliaková
7. Michal Luscoň
8.  Katarína Masničáková
9.  Maroš Matušňák
10. Rebeka Revajová
11.  Ján Rusnák
12.  Eva Rusnáková
13.  Domonik Špigura

———————————————

3.skupina I. Murínová
1. Mária – Terézia Brišová
2. Sofia Huceľová
3. Damián Kapičák
4. Martin Korman
5. Tatiana Kornhauserová
6. Pavol Luscoň
7. Eva Skarlet Marlengová
8. Natália Maślanka
9. Michaela Poláčková
10. Aneta Skurčáková
11. Petra Sučáková
12. Boris Špigura
13. Michal Šubják
14. Richard Tarčák

———————————————

4.skupina I. Špigurová
1.  Patrik Spuchliak
2.  Lucia Šurinčíková
3.  Žaneta Zboňáková
4.  Ida Špigurová
5. Katarína Tarčáková
6.  Emma Toporová
7.  Darina – Mária Kovaličková
8.  Marek Tyrol
9.  Viktória Zboroňová
10. Salome Cvoligová
11. Natália Cvoligová
12.  Eva Glovaťáková

———————————————

5.skupina M. Kornahuserová
1. Mária Brišáková
2.  Alžbeta Heretíková
3. Ján Košút
4.  Sofia Marlengová
5.  Barbora Masničáková
6.  Natália Nevedelová
7.  Matej Polťák
8.  Rebeka Prajová
9. Matej Šimurdiak
10.  Patrik Špagla
11. Dávid Štefaňák
12.  Štefan Vargončík
13.  Damián Vrubel

———————————————

6.skupina M. Kováčová
1. Barbora Bandíková
2. Marek Bieľak
3. Rastislav Gracík
4. Maroš Jagelka
5. Viktória Jagnešáková
6. Natália Koňarčíková
7. Anna Matušňáková
8. Anton Nevedel
9. Jozef Skurčák
10. Zuzana Skurčáková
11.  Anton Šimurdiak
12.  Richard Špigura
13.  Sára Vargončíková

———————————————

7.skupina V. Malec
1. Patrik Cubinek
2. Sára Cubinková
3.  Maroš Ferneza
4.  Lenka Herudová
5.  Nikola Labudiaková
6. Robert Majerčík
7. Matúš Marlenga
8. Rastislav Moravčík
9. Pavol Pienčák
10. Adrián Prisenžňák
11. Richard Rusnák
12. Andrea Rusnáková

———————————————

8.skupina M. Kačír
1.  Sára Skrucoňáková
2. Dávid Štraus
3. Sebastián Vorčák
4.  Žaneta Vorčáková
5.  Ema Zboroňová
6. Damián Jaššák
7. Martin Palider
8. Vanesa Vrublová
9. Viktória Žitniaková
10. Filip Vasek
11. Jakub Žitniak
12. Peter Rusnák
13. Dávid Grobarčík
14. Mária Plevjaková

———————————————

 

SLUŽBA

Adorácie: Mladežnícka sv. omša: Krížové cesty:
1. skupina  Október 2019 11.10.2019;    24.1.2020;   22.5.2020  28.2.2020
2. skupina  November 2019 18.10.2019;   14.2.2020;   29.5.2020  6.3.2020
3. skupina  December 2019 25.10.2019;   21.2.2020;   12.6.2020 13.3.2020
4. skupina  Január 2020 8.11.2019;      13.3.2020;   26.6.2020  20.3.2020
5. skupina  Február 2020 15.11.2019;     20.3.2020;  27.3.2020
6. skupina  Marec 2020 29.11.2019;    27.3.2020;  3.4.2020
7. skupina  Apríl 2020 13.12.2019;    24.4.2020;  1.3.2020
8. skupina  Máj 2020 17.1.2020;      15.5.2020;  8.3.2020