Birmovanci

Morálka kliknúť a stiahne sa
Vierouka kliknúť a stiahne sa
Sviatosti kliknúť a stiahne sa

Rok 2017/2018

———————————————

1.skupina I. Špigurová
1. Peter Babinský
2. Diana Božeňáková
3. Tomáš Gracík
4. Aneta Grižáková
5. Adela Kosmeľová
6. Matúš Kovaliček
7. Estera Labudiaková
8. Natália Masničáková
9. Filip Metes
10. Petronela Nevedelová
11. Dominik Pienčák
12.  Dávid Cubínek
13.  Antónia Košútová
14. Šimon Labudiak

———————————————

2.skupina M. Štraus
1. Barbora Baleková
2.  Ján Herud
3.  Janka Iskerková
4. Aneta Jagelková
5. František Juričák
6.  Nina Koňarčíková
7. Adrián Ratica
8.  Maroš Vorčák
9.  Peter Vorčák
10.  Gabriela Vorčáková
11.  Simona Vorčáková
12.  Blažej Zboroň
13.  Laura Zboroňová
14. Laura Zemanová
15. Mário Mucha

———————————————

3.skupina V. Malec
1. Nikola Baleková
2. Matúš Barutík
3. Adrián Bieľak
4. Martina Brišová
5. Martin Cubínek
6. Michal Djubek
7. Šimon Ďubašák
8. Alica Floreková
9. Klaudia Katreníková
10. Jakub Marcoňák
11. Silvia Masničáková
12. Vanesa Mičiniaková
13. Renáta Plevjaková
14. Agnesa Rusnáková
15. Dominika Sučáková
16. Samuel Tarčák
17. Nora Tarčáková
18. Kristína Žitniaková
19. Timotej Štenda
20. Richard Pečarka

———————————————

4.skupina M. Kornhauserová
1.  Jozef Kovaliček
2.  Adriana Kutláková
3.  Matej Marlenga
4.  Natália Parigalová
5.  Tomáš poláček
6.  Šimon polťák
7.  Natália Rypáková
8.  Kristián Skočík
9.  Eva Slovíková
10.  František Šimurdiak
11.  Marek Šimurdiak
12.  Martina Tyrolová
13.  Alžbeta Vnenčáková
14.  Silvia Žitňáková
15. Martin Cubinek

———————————————

5.skupina I. Murinová
1. Adriána Cubínková
2.  Ján Fidrík
3.  Mária Joňáková
4.  Ján Marlenga
5.  Milan Masničák
6.  Adriána Masničáková
7.  Samuel Minarovič
8.  Damián Nevedel
9. Lukáš Odumorek
10.  Damián Parigal
11. Patrik Rusnák
12.  Dávid Slovík
13.  Dávid Špagla
14.  Patrícia Tarčáková
15. Viktória Tarčáková
16. Ján Vargončík
17. Annamária Zboroňová
18. Samuel Balek
19. Dorota Sannyová

———————————————

6.skupina pán farár
1. Šimon Barutík
2. René Čeliadinský
3. Bnjamín Ďubek
4. Tobias Hrubják
5. Frederika Huceľová
6. Martin Jagnešák
7. Kristína Kapičáková
8. Radovan Metes
9. Tatiana Poláčková
10.  Ema Prajová
11.  Adam Revaj
12.  Laura Rusnáková
13.  Kamil Skrucoňák
14.  Monika Skrucoňáková

———————————————

7.skupina J. Ďubek
1. Alena Šimurdiaková
2. Andrej Špigura
3.  Dávid Šturek
4.  Martin Tarčák
5.  Vanesa Tarčáková
6. Peter Vargončík
7. Lenka Zboroňová
8. Federika Revajová
9. Denisa Rusnáková
10. Michal Skrucoňák
11. Karin Muchová
12. Sára Vorčáková
13. Nikola Zboňáková
14. Klaudia Zoššáková

———————————————

8.skupina M. Košútová
1.  Samuel Brezoňák
2. Jozef Cubinek
3. Tomáš Cubinek
4.  Štefan Glovaťák
5.  Daniela Grižáková
6. Dominika Juritková
7. Antónia Kozáková
8. Martin Machajda
9. Simona Majerčíková
10. Filip Pienčák
11. Žaneta Pienčáková
12. Lenka Pitáková
13. Bernadeta Spuchľáková

———————————————

 

SLUŽBA

Adorácie Mlad. sv. omša Krížové cesty
1. skupina 16.3.2018;   15.6.2018  16.2.2018
2. skupina 12.1.2018;   23.3.2018  25.3.2018
3. skupina  Február 2018 19.1.2018;   13.4.2018 4.3.2017
4. skupina  Marec 2018 26.1.2018;   20.4.2018  9.3.2018
5. skupina 9.2.2018;     27.4.2018  16.3.2018
6. skupina 16.2.2018;   11.5.2018  23.3.2018
7. skupina  Január 2018 23.2.2018;   18.5.2018  18.3.2018
8. skupina 9.3.2018;     25.5.2018  11.3.2018