Prosme svätých o pomoc:
Prosme svätých o pomoc: Titus-obraz

Bl. Titus Zeman je pre nás vzorom obety a modlitby, tak ho nasledujme a spolu sním vymodlime veľké veci pre našu farnosť i pre celý svet.

Blahoslavený don Titus Zeman,
milosrdný Boh nám dal v Tebe príklad vernosti v povolaní, synovskej úcty k Sedembolestnej Panne Márii a horlivej lásky slúžiacej bratom a sestrám.
Mnohým mladým ľuďom si pomohol naplniť svoje duchovné povolanie a pritom si sa neváhal obetovať za ich záchranu. Vyprosuj Cirkvi nové povolania do zasväteného spôsobu života a nám všetkým ochotu podporovať ich na tejto ceste nasledovania Krista.
Blahoslavený Titus, oroduj za nás, aby sme pod ochranou Panny Márie verne kráčali po ceste nášho povolania a po skončení pozemskej púte sa mohli s Tebou naveky radovať z pohľadu na nášho Pána.
.