Bodka 2014 – Olympijské hry
Bodka 2014 – Olympijské hry

Bodka 2014 – Olympijské hry

Bodka za prázdninami 2014. Akcia, ktorú sme túžobne očakávali bola aj tohto roku – 31. augusta. Všetko sa nieslo v duchu Olympijských hier. O 13.00 hod. začal slávnostný vstup olympionikov na čele s maskotmi Asterixom a Obelixom, ktorí niesli olympijský oheň. Nasledoval tím miništrantov, animátorov, klerikov a kuchárok. Privítal ich Panoramix so skvelým zábavným programom a hymnou. Po eRko tancoch sa deti rozbehli na 31 stanovíšť. Body, ktoré získali si mohli vymeniť v bufete za školské potreby i sladkosti. Všetci sme si pochutili na výbornom guľáši a bryndzových haluškách a strapačkách. Pri vydávaní Polhorského bodkojedla – langošoch bola „bitka ako v televízore“. Nestačilo ani cesto z viac ako 50 kíl múky. Pán Boh nám napriek všetkým negatívnym predpovediam požehnal pravé letné počasie. Program po zotmení pokračoval diskotékou v kultúrnom dome. Všetkým, ktorí sa pričinili o zdarný priebeh Bodky 2014 vyslovujeme veľké Pán Boh zaplať.

Trailer Bodka 2014